בשנים האחרונות ישנה נטייה לחפש דרכים לערוך אירוע מחוץ לקופסה, אירוע דינמי ובסגנון "לא מחייב", בשונה מאירוע סטנדרטי שבו האורחים יושבים סביב שולחנות ערוכיםלשם כך נועדו אירועי הקוקטייל
 
מסיבות קוקטייל הן הדבר הכי חם בתעשיית האירועים. השילוב המושלם בין אירוע חגיגי, לשיק ואלגנטיות יהפכו את האירוע שלכם למשהו קליל ולא מחייב.." בקונספט זה הפך פופולארי בקרב אוכלוסיה צעירה, חתונות שישי צהריים או ערבים אלגנטיים בהם קבלת הפנים מאופיינת באווירה קלילה של "מינגלינג" רגוע ונעים של האורחים.                                                האורח המוזמן נהנה מארוחת ערב לכל דבר המוגשת בצלחות קטנות יותר אך ללא מגבלת כמות. בכל עמדה של הקייטרינג תוגש מנה עיקרית,תוספת וכן סלט תואם, אלא שבשונה מאירוע ישיבה המנות יתאימו לאכילה בעמידה.- כיוון שהמנה בנויה מראש לגודל הרצוי.
לדוגמא: אם בחתונה קיבלתם נתח אנטריקוט מיושן במשקל 200 גר' אשר מצריך אותנו לחתוך בסכין ובמזלג, באירוע צלחת מזלג תקבלו לדוגמה- שיפודי אנטריקוט או נתחוני סינטה עם תוספת לדוגמת כדור פירה עם עשבי תיבול שניתן לאכול בקלילות. 

 

 "המנות מעוצבות כמו בחלון ראווה של חנות תכשיטים יוקרתית - כל מנה מעוצבת וכל מנה מביאה איתה סיפור שלם של טעמים".

אירועי הקוקטייל מתחלקים ל-2 סגנונות:

  "עמדות צלחת מזלג"     

אירוע טאפס - "פינגר פוד"

למי מתאים קוקטייל?

                                                                מנות קטנות המוגשות בכלי הגשה קטנים ואלגנטיים כגון צלחות טאפאס וכוסיות קטנות ע"י מלצרים מסתובבים,לדוגמא: סביצ'ה בהגשה בכוסות אישיות, כדורי בשר ויאטנמיים, קבבוני טלה בהגשה על קרם חצילים וטחינה ירוקה, שיפודי עוף סאטה, קרפצ'ו בקר על גריסיני ועוד...

באירועים בסגנון זה אנו בקייטרינג "צבעים מתוקים" מקפידים על הגשת הטאפסים המעוצבים בצורה ייחודית ומרשימה כגון מראות,כלי פורצלן מרהיבים אשר תורמים לנראות האירוע ולהיותו ברמה אחת מעל כולם – אירוע קוקטייל "מהסרטים".
אירוע קוקטייל הוא אירוע בו האורחים המוזמנים לא יושבים בישיבה מסודרת סביב שולחן כפי שאנו מכירים ברוב האירועים הקונבנציונליים שביקרנו בהם, אלא יושבים על ריהוט אלטרנטיבי (ספות, שולחנות בר גבוהים, פינות של פופים ומחצלות או ריהוט גן שונה ומעניין). קונספט זה של אירועים מתאים לרוב לאירועי חברה, תערוכות ומסיבות ריקודים (חתונה לעיתים) בהם למעשה הלקוח רוצה שאורחיו יסתובבו ולא יעמדו במקום אחד אלא ינועו בחלל המקום, או לחילופין, כאשר קיימת מגבלה של מקום פיזי בשטח האירוע שלא מאפשר לכל המוזמנים לשבת סביב שולחנות.
אירועי הקוקטייל גלשו לתחום האירועים הפרטיים מתוך כוונת המזמינים לאפשר לאורחיהם לטעום מגוון רב יותר של מנות אשר לא מכבידות על האורח ומאפשרות ניידות רבה יותר של אנשים בתוך חלל האירוע.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

FacebookGoogle+

בין לקוחותינו


0544-556483  |  077-4326913